Zamów klimatyzację

Skorzystaj z usług specjalistów - my gwarantujemy zadowolenie z naszych usług.
Chodzi o rozmiar pomieszczenia, w którym chcesz zamontować klimatyzator.
Jako jedyni mamy w ofercie urządzenie z wbudowaną lampą UV – ochroń siebie i swoją rodzinę przed wirusami – a to wszystko razem z dodatkowymi filtrami dla kompletnej ochrony.
Chcesz urządzenie z klasą energetyczną A+++?
Urządzenia klasą efektywności energetycznej w trybie chłodzenia A+++
Chciałbyś urządzenie w wersji z dodatkowymi filtrami? HEPA, PM2.5, generator zimnej plazmy.
Urządzenie w kolorze ciemno-szarym/grafitowym z panelem lustrzanym
Nie jesteś zainteresowany zwykłym, klasycznym rozwiązaniem? Interesuje Cię model PREMIUM?
Chcesz, aby Twoje urządzenie posiadało moduł WIFI?
Chcesz zamówić w cenie przeglądy gwarancyjne? Zamawiając teraz oszczędzisz nawet 1 000zł!
Nie jesteś zainteresowany zwykłym, klasycznym rozwiązaniem? Interesuje Cię marka PREMIUM?
Wybrane produkty dla Ciebie
Suma zł


  Wybierz metodę płatności:
  Wybierz bank:

  Masz jakieś pytania?

  Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
  1
  Co jest zawarte w cenie instalacji?

  W cenie instalacji zawarta jest cena za urządzenie oraz montaż urządzenia na ścianie.

  2
  Jak często trzeba robić przeglądy w czasie gwarancji?
  Niezbędnym i podstawowym warunkiem ważności gwarancji jest coroczny przegląd techniczny!
  Dowodem na całoroczną konserwację jest przykładowo faktura wystawiona przez warsztat serwisowy. Dokument musi zawierać datę konserwacji oraz typ urządzenia. W przypadku, gdy roczna konserwacja nie zostanie przeprowadzona w ciągu 12 miesięcy od poprzedniej gwarancja traci swoją ważność.
  Instalację urządzenia musi dokonać instalator posiadający uprawnienia do montażu urządzeń chłodniczych oraz posiadający autoryzację marki.
  Zachowaj dokumenty! Dowodem gwarancji jest dokument potwierdzający zakup urządzenia, może to być paragon lub faktura.
  3
  Czy możliwe są koszty dodatkowe?

  Tak. Koszty dodatkowe mogą pojawić się w przypadku dojazdu do miejsca montażu powyżej 50 km lub w przypadku zużycia dodatkowych nieplanowanych materiałów podczas instalacji.

  4
  Jak dobrać odpowiedni rozmiar urządzenia?
  Najważniejszym elementem przy zakupie urządzenia jest prawidłowy dobór wydajności urządzenia. Wydajność klimatyzatora, czyli ilość energii, którą zużywa urządzenie wyrażana jest w jednostkach BTU lub w kW.
  Aby zdecydować, jaką wydajność powinien mieć klimatyzator, musisz dowiedzieć się, jakiej wielkości dokładnie jest pomieszczenie, w którym planujesz montaż. Wartość należy obliczyć w metrach kwadratowych.
  Do wyliczenia wydajności należy wziąć pod uwagę jeszcze liczbę osób przebywającą w pomieszczeniu, moc wydzielaną w pomieszczeniu przez inne urządzenia, stopień nasłonecznienia pomieszczenia.
  Każdy sprzęt RTV oraz AGD emituje ciepło. Dobierając klimatyzator do kuchni musisz uwzględnić ciepło, które wytwarza kuchenka z piekarnikiem, mikrofalówka oraz lodówka. A do tego wszystkiego dochodzi jeszcze oświetlenie.
  Zweryfikuj również jakość izolacji mieszkania oraz położenie geograficzne. Gdy w ciągu dnia słońce nagrzewa Ci salon, a popołudniu sypialnie to należy zamontować klimatyzator w każdym pomieszczeniu żeby zapewnić największy komfort i skuteczność użytkowania klimatyzatora.
  Dokładne oszacowanie zapotrzebowania na moc chłodniczą dla danego pomieszczenia nie jest łatwe. W ofercie producentów urządzenia wyrażane są w najpopularniejszych jednostkach mocy 2.5, 3.5, 5.0, 7.0 kW. Przeważnie dobiera się klimatyzatory z niewielką nadwyżką mocy.
  5
  Dlaczego urządzenie jest dobrane do jednego pomieszczenia, a nie całego mieszkania?

  Każdy klient ma indywidualne potrzeby. Najczęściej zamawianym montażem jest pojedyncza instalacja jednostki ściennej w pomieszczeniach, które są najmocniej nasłonecznione latem lub w takich, których przebywamy najwięcej czasu. Nasi klienci decydują się na montaż jednostki w salonie lub w sypiali, jeśli jednak potrzebujesz wyceny całego układu chłodniczego odezwij się do nas – chętnie dobierzemy urządzenia do każdego pomieszczenia oraz zaplanujemy instalację za Ciebie.